Hakkımızda

BEDESTEN MUCEVHERAT 1996 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kuruldu.2003 yılları ile 2007 yılları arası kapalı çarşıda hizmette bulunduktan sonra 2009 yılı itibariyle Kadıköy Suadiye de hizmet vermekteyiz.

Siz Gelmeyin Moda Size Gelsin

bedestenmucevherat.com başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünlere, istediğiniz her zaman bir tık ile ulaşmanızı sağlayan moda sitesidir.

Tarzını Keşfet

bedestenmucevherat.com size özel sunduğu alışveriş deneyimiyle en yeni moda ve trendlerine göre kendinizi yenilemenizi sağlıyor. Size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor.

Akıllı Alışveriş Zamanı

bedestenmucevherat.com ihtiyaçlarınızı tek seferde ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. bedestenmucevherat.com yaptığınız alışverişle zamandan tasarruf eder ve istediğiniz ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Mutlu ve Memnun Üyeler

bedestenmucevherat.com'un bütün çalışanlarının en önemli hedefi üyelerinin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamaktır. bedestenmucevherat.com, güncel modayı yakından takip eder ve size ulaştırmak için özenle çalışır. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır ve gereğini ivedilikle yapar.

Güvenli ve Kolay Alışveriş

Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için bedestenmucevherat.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. bedestenmucevherat.com SSL güvenlik sertifikalarının standardı olan Rapid 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) ve 3D Secure /Visa /Master sertifikasına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde %100 güvenli alışveriş yapılır. Ayrıca ürünler kolaylıkla ve ücretsiz olarak iade edilebilmektedir.